Kabaret Młodych Panów – Co się stało?

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu „co się stało?” słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!

Zapraszamy 6 czerwca, godz. 17:30, Sala Widowiskowo – Kinowa Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach.

Cena biletu: 100 zł (przedsprzedaż: biuro CK)

Sprzedaż online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Czas trwania: 2 h