Spektakl muzyczny „Jedna ziemia”

Spektakl Muzyczny „Jedna Ziemia” to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, organizowane w ramach ogólnopolskich Warsztatów Eko-Muzycznych oraz kampanii #JednaZiemia. Wydarzenie łączy muzykę, sztukę i edukację ekologiczną, inspirując do refleksji nad kondycją naszej planety i zachęcając do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. W programie znajdą się:
Kabaret „Eko-Resocjalizacja” – pełne humoru scenki o ekologii, które bawią i jednocześnie skłaniają do refleksji. W programie:
-Koncert międzynarodowego zespołu NaszaGrupa – wyjątkowe aranżacje ponadczasowych przebojów Anny German, Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Carlosa Santany i innych mistrzów muzyki.
-Gość specjalny: Jacek Krzaklewski – legendarny gitarzysta zespołu Perfect.
-Finał „Jedna Ziemia” – wspólne wykonanie utworu kampanii, które łączy artystów i publiczność w przesłaniu troski o naszą planetę. (2 czerwca, godzina 17:00, Sala Widowiskowo-Kinowa Centrum Kultury, zapraszamy po bezpłatne wejściówki do biura Centrum Kultury)

