AktualnościCentrum KulturyKoncertyPolecane

Seniorzy Seniorom – Fotogaleria

W dniu 14.11.2022 na deskach naszej sceny odbyły się prezentacje senioralnych zespołów wokalnych i tanecznych SENIORZY SENIOROM, zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora przez Klub Seniora „Wichrowe Wzgórze” w Głuchołazach oraz Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach.

Uczestników i publiczność przywitali gospodarze spotkania: Elżbieta Zborowska – prezes Klubu Seniora i Tomasz Kanas – Dyrektor Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach, a także przedstawiciele władz miasta: Edward Szupryczyński – Burmistrz Głuchołaz, Stanisław Szul – przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty Rady Miejskiej w Głuchołazach oraz Zdzisław Matyjasik – przewodniczący Miejskiej Rady Seniorów.

Podczas spotkania zaprezentowały się następujące zespoły wokalne i taneczne:

Zielony Bukszpan z Prudnika, Finezja z Nysy, Otmuchowianki z Otmuchowa, Wrzos z Głuchołaz , Wichrowe Wzgórze z Głuchołaz oraz grupy taneczne z Głuchołaz.

A my, z okazji Dnia Seniora, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najpiękniejsze: dużo zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności.

Więcej informacji na naszym koncie facebook:

Nadchodzące wydarzenia