Iluzjonista Paweł Kwiecień – Familijny pokaz magii

Paweł Kwiecień – czyli jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów! 20-sto letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie. Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji („Empuzjon”- Teatr Śląski) , skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności. Witajcie w świecie czarów i iluzji! Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej widowni. W tym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje, gra świateł i starannie dobrana muzyka! Ta podróż po świecie prawdziwej magii to wzruszająca, jak i zarazem skłaniająca do refleksji magiczna opowieść. Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują Was w magię spektaklu. Każdy będzie miało okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych. Niech członkowie Waszej rodziny doświadczą fascynującej mieszanki rozrywki, humoru i magii w spektaklu stworzonym specjalnie dla nich. Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie! Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

6 Grudnia godz. 17:00 2023 Sala widowiskowa Centrum Kultury im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Czas trwania ok. 70 minut!

Uwaga!
– Ostrzeżenie dotyczące ataków epileptycznych!
– Niebezpieczne efekty iluzjonistyczne!
– Zalecany wiek od 7 lat!

Bilety w cenie 50 zł do nabycia na stronie kupbilecik.pl lub biurze CK